MYCIE / CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

MYCIE / CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Mycie bruku polega na usunięciu wszelkich zabrudzeń m.in. mchu, porostów, tłustych plam. Do mycia wykorzystujemy bardzo mocne maszyny wysokociśnieniowe spalinowe jak i siłowe (trójfazowe) elektryczne. Usuwamy zabrudzenia biologiczne, z rdzy, wykwitów wapiennych, osadu po twardej lub zażelazionej studziennej wodzie, po rozpuszczonych nawozach, oleju samochodowym, pozostałości gumy do żucia, ślady opon itp.

Dowiedz się więcej
BIO-IMPREGNACJA / ODGRZYBIANIE BRUKU

BIO-IMPREGNACJA / ODGRZYBIANIE BRUKU

Proces polega na naniesieniu preparatu biobójczego / dezynfekującego (bez glifosatu, bezpieczny dla zwierząt) - odgrzybiającego i zabezpieczającego przed ponownym pojawieniem się grzybów, mchów, glonów i porostów. Preparat, co bardzo ważne, nanosimy precyzyjnym opryskiwaczem dopiero po myciu i nigdzie go nie spłukujemy, zostaje na powierzchni. Chcielibyśmy również podkreślić że odgrzybianie gorącą wodą lub takie wykonane na chwilę przed myciem nie przynosi dobrych efektów. !!! --- W PRZYPADKU KOSTKI 5 LETNIEJ LUB STARSZEJ JEST TO ETAP KONIECZNY JEŚLI CHCEMY ABY EFEKT MYCIA UTRZYMAŁ SIĘ DŁUGIE LATA --- !!!

Dowiedz się więcej
IMPREGNACJA KOSTKI BRUKOWEJ

IMPREGNACJA KOSTKI BRUKOWEJ

Impregnaty zapobiegają wnikaniu brudu chroniąc w ten sposób nawierzchnię i ułatwiając jej czyszczenie. Wzmacnia się również struktura bruku, w zimie ogranicza szkodliwe działanie mrozu. Impregnacja spowalnia również procesy blaknięcia powierzchni a także zabezpiecza przed trwałymi przebarwieniami.

Dowiedz się więcej
RENOWACJA / MALOWANIE KOSTKI BRUKOWEJ

RENOWACJA / MALOWANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Z biegiem czasu kolor kostki blednie, staje się mniej intensywny, co w znacznej mierze spowodowane jest promieniowaniem UV oraz występowaniem wykwitów i nalotów. Renowacja kostki składa się z dwóch podstawowych etapów: - dokładne czyszczenie kostki za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych- usuwanie piasku, zabrudzeń, plam, mchów itd. - nałożenie odpowiedniej impregnacji z domieszką koloru w celu przywrócenia jej pierwotnego koloru.

Dowiedz się więcej
FUGOWANIE BRUKU

FUGOWANIE BRUKU

Fugowanie bruku zapobiega głównie nasiewaniu się traw i chwastów. Z tego względu jest to proces który również należy wykonać po czyszczeniu powierzchni jeśli, szczególnie szersze fugi, nadmiernie się wypłukały. Nasza firma stosuje wyłącznie płukany, oczyszczony i suszony, pakowany, drobnoziarnisty piasek kwarcowy. O odpowiedniej, dla danego typu bruku frakcji. Po fugowaniu kostkę odpylamy dmuchawą aby piasek nie nosił się na butach.

Dowiedz się więcej
MYCIE / CZYSZCZENIE / ODGRZYBIANIE ELEWACJI

MYCIE / CZYSZCZENIE / ODGRZYBIANIE ELEWACJI

Stosujemy nowoczesne metody niskociśnieniowe SOFTWASH (100% bezpieczne dla fasad) oraz tradycyjne mycie wysokociśnieniowe elewacji. Najdłuższy efekt i zaawansowana ochrona Twojego domu! Przeciwdziałamy ponownemu porostowi zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Dowiedz się więcej