RENOWACJA / MALOWANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Z biegiem czasu kolor kostki blednie, staje się mniej intensywny, co w znacznej mierze spowodowane jest promieniowaniem UV oraz występowaniem wykwitów i nalotów.


Renowacja kostki składa się z dwóch podstawowych etapów:
- dokładne czyszczenie kostki za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych- usuwanie piasku, zabrudzeń, plam, mchów itd.
- nałożenie odpowiedniej impregnacji z domieszką koloru bądź malowanie kostki w celu przywrócenia jej pierwotnego koloru


malowanie kostki brukowej tarnów


Stosowanie farb i impregnatów barwiących polecane jest szczególnie przy nawierzchniach, które zdążyły się już wysłużyć (są znacznie podniszczone). Jednocześnie środki te w prosty i szybki sposób pozwalają zmienić niezbyt udaną aranżację wokół domu. Występują one we wszystkich naturalnych odcieniach kostki.

Pomalowanie kostki brukowej farbą może całkowicie zmienić jej dotychczasowy kolor lub tylko go odnowić. Oczywiście tego typu środki tworzą też warstwę ochronną na nawierzchni i zabezpieczają ją przed działaniem niekorzystnych warunków (zaplamieniami, porastaniem oraz działaniem słońca i mrozu).


Nasza firma oferuje usługi malowania / odświeżania kostki brukowej, tarasów, ogrodzeń, w cenach od kilkunastu złotych / m2 (cena zależna od metrażu, otoczenia, ilości kolorów). 


malowanie kostki kraków


Doradztwo, wyceny i rezerwacje terminów – tel. 720 795 048