Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy do czyszczenia materiałów budowlanych na Twojej posesji i nie masz zamiaru ryzykować – zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy prawidłowe, fachowe i rzetelne wykonawstwo w zakresie czyszczenia m.in. kostki brukowej, ogrodzeń i elewacji. Firma ARCO jest wiodącym i najczęściej polecanym wykonawcą w woj. Małopolskim. Taką popularność zyskaliśmy głównie dzięki bezkonkurencyjnym stosunkiem cena/jakość naszych usług. Można się o tym przekonać czytając opinie o nas - poniżej przedstawiamy kilka naszych głównych wizytówek na najpopularniejszych serwisach.


UWAGA: Na rynku działa wiele osób / firm które zajmują się tymi usługami jako dodatkowe zajęcie / dochód. Zawsze dobrze sprawdź wykonawce zanim zdecydujesz się na jego usługi ponieważ skala niekompetencji wielu usługodawców w naszej branży jest ogromna!


Nasze wizytówki w portalu Google Mapy:


Nasza wizytówka na Fixly:
Poniżej kilkanaście opinii o naszej firmie z w/w portali:


Ryszard, Ochmanów:  'Mycie kostki brukowej o powierzchni 155 m² na posesji domu jednorodzinnego wykonane zostało profesjonalnie, terminowo i bardzo starannie oraz w przystępnej cenie. Po umyciu kostka została zafugowana specjalnym piaskiem, a wykonawca tj. Pan Marek dobrał nawet kolor piasku do koloru umytej kostki. Polecam zdecydowanie innym zleceniodawcom usługi tego wykonawcy."


Władysław, Dębno:  "Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Efekt końcowy renowacji bruku przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. POLECAM! "


Zygmunt, Wieliczka:  "Znakomicie wykonana praca! Kostka brukowa została umyta, odgrzybiona i zafugowana - praca na najwyższym poziomie i w terminie wcześniej ustalonym. Polecam firmę ARCO, myślę że w czyszczeniu kostki brukowej ciężko o lepszych fachowców :)"


Marek, Niepołomice:  "Profesjonalne podejście do tematu, odpowiedni sprzęt, wiedza i przede wszystkim dokładność, kostka umyta idealnie. A to wszystko w przyzwoitych pieniądzach. Do zobaczenia ponownie!"


Elżbieta, Kraków:  "Po próbach mycia kostki własną myjką zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy Arco. Usunęli oni glony, mech i brud, dodatkowo zabezpieczając powierzchnię przed ponownym się ich pojawieniem. Pozbyli się także plam po oleju z podjazdu i tłustych plam w altanie. Polecam"


Agnieszka, Tarnów:  "Bardzo gorąco polecam! Perfekcyjna robota! Na pewno skorzystam jeszcze raz. Czyszczenie kostki brukowej przeprowadzone szybko i z należytą starannością. Duży PLUS za punktualność i dobry kontakt"


Piotr, Skawina:  "Solidnie wykonana praca a co najważniejsze terminowo i w bardzo dobrej cenie. Odświeżenie kostki mile mnie zaskoczyło, wygląda jak nowa. Bardzo miły Pan. Za kilka lat już wiem kogo wybiorę. Polecam."


Krzysztof, Gdów:  "Czyszczenie kostki brukowej przeprowadzone zostało szybko, dokładnie i bardzo starannie. Dodatkowo bruk został odgrzybiony, zabezpieczony i zafugowany. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy ARCO!"


Maria, Bochnia:  "Efekt prac jest zaskakujący, pozytywnie oczywiście. Nie spodziewałam się że czyszczenie kostki i mycie ogrodzenia przyniesie takie efekty "


Maksymilian, Wieliczka:  "Usunęli wszystkie plamy. Usługa wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Polecam każdemu tą firmę."


Katarzyna, Kraków:  "Polecam serdecznie za efekt,  podejście do klienta, pełen profesjonalizm - 10 letnia kostka po wyczyszczeniu wygląda jak nowa."


Jarosław, Nowy Sącz:   "Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Efekt końcowy renowacji bruku przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. "