BIO-IMPREGNACJA / ODGRZYBIANIE BRUKU

Stosujemy profesjonalne środkami bio i grzybobójcze, które mają chronić kostkę brukową przed mchem, glonem i porostami. Jest to bardzo ważny aspekt dbania o bruk ponieważ zwłaszcza kilkuletnie glony są bardzo trudne do usunięcia. Zastosowanie środków chemicznych ochroni kostkę, a rozwój niechcianych organizmów zostanie zredukowany.


zmywanie glonów mchów tarnów


Nasza firma oferuje zabezpieczenie powierzchni sprawdzonym preparatem bio i grzybobójczym. Zabieg ten przeprowadzamy z należytą ostrożnością w formie natryskowej, dzięki czemu dociera on we wszystkie zakamarki i zabezpiecza kostkę na kolejne lata. Szczególnie zalecamy go w zacienionych miejscach gdzie organizmy mają więcej wilgoci do rozwoju. Wysoce zalecamy zabezpieczenie biobójcze ponieważ mycie ciśnieniowe otwiera pory materiałów przez co niechciane organizmy mają ułatwiony rozwój. 


Preparat odgrzybiający nakładamy precyzyjnym opryskiwaczem na już wyczyszczoną powierzchnię aby zabić resztki zarodników grzybów itp. - jest to bardzo ważny etap i należy go wykonać bezwzględnie po myciu.


Chcielibyśmy również pokreślić że odgrzybianie powierzchni gorąca wodą jak również takie wykonane na chwilę przed myciem przynosi bardzo słabe efekty. Jeśli jakaś firma stosuje takie metody radzilibyśmy nie decydować się na korzystanie z ich usług ponieważ świadczy to mocno o ich niefachowości i braku elementarnej wiedzy! Chcą jedynie przyspieszyć i ułatwić sobie czyszczenie Państwa kosztem. Zarodniki grzybów potrafią przetrwać nawet temperaturę 100 stopni celcjusza a preparaty naniesione przed myciem zadziałają tylko na wierzchnią warstwę nie docierając do sedna problemu.


Dzięki sprawdzonym preparatom jesteśmy w stanie usunąć z kostki stary stwardniały grzyb. Jest on bardzo trudny w usunięciu domowymi sposobami w przeciwieństwie do mchu. Na zdjęciu poniżej 15 letnia kostka którą właściciel co rok mył domową myjką Karcher. Nie mogł jednak poradzić sobie w usunięciu glonów, które to przez lata przybrały taki stan. Efekt po naszym myciu pokazuje dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów.


mycie kostki zmywanie glonów mchów kraków brzesko tarnów


Poniżej przedstawiamy efekt zastosowania bio-impregnacji/dezynfekcji powierzchni. Na zdjęciach znajduję się dosyć stara porowata kostka która została umyta na całej powierzchni jednolicie. Na części został zastosowany bio-impregnat/dezynfekcja a na części nie. Zdjęcia zostały zrobione po upływie około roku od umycia tej powierzchni. Jak widać różnica jest ogromna, glon na dezynfekowanej kostce się nie odrodził.


zmywanie glonów mchów kostka brukowa kraków brzesko tarnów


czyszczenie glonów mchów kostka brukowa kraków brzesko tarnów


Doradztwo, wyceny i rezerwacje terminów – tel. 720 795 048