O nas image
Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość wykonania, czego potwierdzeniem jest ponad 100 pozytywnych opinii na portalach internetowych (Fixly, Google, FaceBook itp.). Jesteśmy Laureatem Konkursu ORŁY CZYSTOŚCI 2020, 2021, 2022, 2023r (przyznawany jest na podstawie ocen wystawianych przez naszych Klientów). Działamy w branży od wielu lat, zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu zleceniu. Firma ARCO jest zarejestrowaną działalnością - wystawiamy faktury na wykonane usługi. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów elektrycznych i spalinowych - nie jesteśmy uzależnieni od elektryczności. W naszym wyposażeniu znajduje się także modułowa nagrzewnica, która podgrzewa wodę do 150*C - pozwala nam ona skutecznie usuwać najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Talerz myjący T-Racer zapobiega zachlapaniu roślin i powierzchni sąsiadujących. Wykonujemy szybkie i dokładne wyceny dalmierzem laserowym. Powierzchnię impregnujemy natryskowo dzięki czemu docieramy w każdy zakamarek.
Używamy sprawdzonych produktów, które nie wyrządzają szkody danej nawierzchni. Wykorzystywane przez naszą firmę środki chemiczne są bezpieczne dla środowiska i zwierząt.
Po wykonaniu danego zlecenia podpowiadamy m.in. jak dbać o powierzchnię, aby służyła przez długie lata.
Ponadto, możemy ją dodatkowo zaimpregnować hydrofobowo - wzmacnia to strukturę i zabezpiecza przed niszczeniem bruku.
Kostki kilku, kilkunastoletnie, odgrzybiamy/bioimpregnujemy specjalistycznym preparatem (bez glifosatu, bezpiecznym dla zwierząt) - gwarantuje to że odrost grzybów, porostów, glonów będzie bardzo mocno spowolniony.
Świadczymy również usługę fugowania oczyszczonym piaskiem kwarcowym o odpowiedniej dla bruku frakcji (powierzchnię po usłudze odpylamy, aby piasek nie "nosił" się na butach).
Z powodzeniem usuwamy zabrudzenia olejowe, rdzę czy przyklejoną do kostki gumę do żucia. Naszym zabiegom nie oprą się także mchy, porosty, grzyby, pleśń czy chwasty.

W przypadku czyszczenia elewacji stosujemy nowoczesne metody niskociśnieniowe SOFTWASH (100% bezpieczne dla fasad) oraz tradycyjne mycie wysokociśnieniowe.

Zajmujemy się także myciem ogrodzeń, tarasów, parkingów, boisk i innych obiektów które również impregnujemy i zabezpieczamy biobójczo.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego że specjalizujemy się w tym co robimy, jest to nasze główne zajęcie podczas gdy dla większości innych firm jest to dodatkowa usługa. Pozwala to nam oferować przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Działamy na terenie województw Małopolskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.

Nasza strona na FaceBook
Nasz profil na Fixly