O nas
Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość wykonania, czego potwierdzeniem jest kilkadziesiąt pozytywnych opinii na portalach internetowych (Fixly, Google, FaceBook). Jesteśmy Laureatem Konkursu ORŁY CZYSTOŚCI 2020 i 2021 (przyznawany jest na podstawie ocen wystawianych przez naszych Klientów). Działamy w branży od wielu lat, zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu zleceniu. Firma ARCO jest zarejestrowaną działalnością - wystawiamy faktury na wykonane usługi. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów elektrycznych i spalinowych - nie jesteśmy uzależnieni od elektryczności. W naszym wyposażeniu znajduje się także modułowa nagrzewnica, która podgrzewa wodę do 150*C - pozwala nam ona skutecznie usuwać najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Talerz myjący T-Racer zapobiega zachlapaniu roślin i powierzchni sąsiadujących. Wykonujemy szybkie i dokładne wyceny dalmierzem laserowym. Powierzchnię impregnujemy natryskowo dzięki czemu docieramy w każdy zakamarek.
Używamy sprawdzonych produktów, które nie wyrządzają szkody danej nawierzchni. Wykorzystywane przez naszą firmę środki chemiczne są bezpieczne dla środowiska i w pełni biodegradowalne.
Po wykonaniu danego zlecenia podpowiadamy m.in. jak dbać o powierzchnię, aby służyła przez długie lata.
Ponadto, możemy ją dodatkowo zaimpregnować lub/i zabezpieczyć biobójczo – wtedy niestraszne jej żadne zabrudzenia.
Z powodzeniem usuwamy zabrudzenia olejowe, rdzę czy przyklejoną do kostki gumę do żucia. Naszym zabiegom nie oprą się także mchy i porosty.

Zajmujemy się także myciem ogrodzeń, tarasów, parkingów, boisk, elewacji i innych obiektów które również impregnujemy i zabezpieczamy biobójczo.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego że specjalizujemy się w tym co robimy, jest to nasze główne zajęcie podczas gdy większość innych firm robi to przy okazji. Pozwala to nam oferować bardzo przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Działamy na terenie województw Małopolskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.

Nasza strona na FaceBook
Nasz profil na Fixly