Firma ARCO zajmuje się profesjonalnym myciem, czyszczeniem kostki brukowej, ogrodzeń, elewacji i tarasów  w miejscowości Kraków i okolicach. Oferujemy specjalistyczne mycie ciśnieniowe powierzchni różnego rodzaju. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się również impregnacja, bio-impregnacja, fugowanie i malowanie bruku, ogrodzeń i elewacji. W swojej działalności wykorzystujemy najlepszy sprzęt i środki czystości o dużej skuteczności. W tej branży działamy już wiele lat i od początku stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania swojej pracy. Świadczy o tym około setki pozytywnych opinii o naszej firmie - można je znaleźć w serwisach takich jak Google, Fixly, FaceBook i innych.

Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu poradzą sobie z usunięciem nawet najbardziej uporczywych plam znajdujących się na różnych powierzchniach. 

impregnacja kostki brukowej kraków

Metodę czyszczenia oraz dobór właściwych środków czyszczących zawsze dobieramy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekt zadowalający klientów w 100% – który jest widoczny od razu!

W ciągu wielu lat  działalności wyczyściliśmy tysiące metrów kwadratowych kostki brukowej, elewacji i ogrodzeń. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego. Oprócz Krakowa i Brzeska (gdzie znajdują się nasze siedziby), obsługujemy zlecenia m. in. w Nowym Sączu, Tarnowie, Bochni, Dębicy, Niepołomicach, Wieliczce, Koszycach, Limanowej, Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Nowym Brzesku i innych okolicznych miejscowościach. Obsługujemy również powiat świętokrzyski i podkarpacki. W żadnym wypadku nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd!


odgrzybianie kostki brukowej kraków


Mycie kostki brukowej na terenie Krakowa, w tym w jego dzielnicach: Wzgórza Krzesławickie, Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Krowodrza, Bronowice, Podgórze, Zwierzyniec, Dębniki, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Swoszowice, Nowa Huta.

Czyszczenie kostki brukowej świadczymy także w obszarze powiatu krakowskiego oraz okolicach. Obszar naszych usług obejmuje m.in. gminy: Mogilany, Kocmyrzów-Luborzyca, Czernichów, Słomniki, Igołomia-Wawrzeńczyce, Skawina, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Skała, Michałowice, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś,  Zielonki, Iwanowice, Zabierzów.      

Poznaj naszą szczegółową ofertę i skontaktuj się z nami w celu rezerwacji terminu i uzyskania wyceny!


Kontakt: 

tel. 720 795 048,
email: myciekostkieu@gmail.com


impregnacja kostki brukowej kraków


Ile kosztuje mycie kostki w Krakowie?
Żeby to sprawdzić zapraszamy do naszego cennika.


Dlaczego warto wybrać firmę ARCO do czyszczenia kostki brukowej w Krakowie?
Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby całościowy proces mycia kostki brukowej nie polegał jedynie na pozbyciu się zabrudzeń, ale także na odpowiednią konserwację która zabezpieczy powierzchnie przed ponownym zanieczyszczeniem. Samo czyszczenie nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia przed różnego rodzaju warunkami, na czyszczoną powierzchnię nakładamy specjalne preparaty mające na celu m.in. zabezpieczenie przed zabrudzeniami, ponownym wzrostem grzybów, porostów, mchu, a także zwiększenie jej mrozoodporności. Impregnacja jest w stanie zabezpieczyć strukturę bruku i zwiększyć jego trwałość. W ten sposób nie tylko likwidowane są uporczywe zabrudzenia, ale także wzmocniona zostaje cała powierzchnia kostki. Umów profesjonalne czyszczenie kostki brukowej i ciesz się efektami na długo! 


mycie czyszczenie kostki brukowej kraków


Jak wygląda proces mycia, odgrzybiania kostki brukowej w Krakowie?

Usługa czyszczenia kostki brukowej w ARCO obejmuje:

  • mycie / czyszczenie profesjonalnymi urządzeniami wysokociśnieniowymi,
  • odgrzybianie / bio-impregnacja,
  • impregnacja hydrofobowa (wzmacniająca lub/i koloryzująca),
  • uzupełnianie fugi piaskowej.

Usuwamy:

  • tłuste plamy (m.in. oleje, ropę, benzynę i inne),
  • grzyby, porosty, algi, mchy, sadzę i inne zanieczyszczenia organiczne,
  • wykwity wapienne,
  • resztki zapraw cementowo-wapiennych,
  • stare gumy do żucia.

Chodniki, tarasy czy parkingi wyłożone kostką brukową są intensywnie użytkowane. Do zabrudzeń na bruku dochodzi w wyniku jej ciągłej eksploatacji. Piesi, przejeżdżające samochody czy warunki atmosferyczne prowadzą do powstania przebarwień, plam, pleśni i grzybów. Tym samym potrzebna staje się cykliczna kontrola jej powierzchni oraz okresowe czyszczenie. Przekonaj się, jak firma ARCO jest w stanie poradzić sobie z wyczyszczeniem Twojej powierzchni brukowej i zamów usługi już dzisiaj. 


Czyszczenie kostki brukowej - kompleksowa usługa Kraków

Zaczynamy zwykle od czyszczenia zasadniczego mechanicznego. Używamy w tym celu myjki wysokociśnieniowej elektrycznej lub spalinowej. Na tym etapie stosujemy tylko wodę ponieważ duża jej część spłynie do systemu korzeniowego okolicznej roślinności - jest to sposób w 100% ekologiczny.
Zabrudzenia bardziej wymagające usuwamy specjalnym środkiem do czyszczenia danej powierzchni - użyjemy wyłącznie bezpiecznego i biodegradowalnego detergentu. Nazywamy to doczyszczaniem chemicznym i korzystamy z niego tylko wtedy, kiedy powierzchnia naprawdę tego wymaga.
Końcowym etapem w przypadku kostki brukowej porośniętej grzybami, glonami, porostami jest odgrzybianie. Preparat nakładamy precyzyjnym opryskiwaczem na już wyczyszczoną powierzchnię aby zabić resztki zarodników grzybów itp. - jest to bardzo ważny etap i należy go wykonać bezwzględnie po myciu (większość firm stosuje go przed myciem aby ułatwić sobie prace, wtedy jednak takie odgrzybianie nie zadziała).

Mycie kostki brukowej Kraków, Czyszczenie kosimpregnacja, odgrzybianie kostki brukowej kraków

tki brukowej Kraków, Impregnacja kostki brukowej Kraków, Renowacja kostki brukowej Kraków, Mycie kostki granitowej Kraków, Impregnacja kostki granitowej Kraków, Mycie ogrodzeń Kraków, Impregnacja ogrodzeń Kraków